Kapat
+90 (262) 373 54 24

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Fitting Malzemesi Ne İşe Yarar?

?= $request->baslik; ?>
07
Eyl

Fitting Malzemesi Ne İşe Yarar?

Polietilen ve diğer ham maddelerin karışımın ortaya çıkan , torna yada enjeksiyon tekniği ile üretilen boru çapından daha geniş ve boyutlarına göre içlerini bakır,pirinç,nikel yada alaşımlı teller sarılmış ek parçalardır.

İçlerine sarılan tel manşonların direncini belirler. Buna bağlı olarak da bu dirençler polietilenin erime sıcaklığı göz önünde bulundurularak kaynak süresi, kaynak voltajı ve soğuma süresini belirler.

Günümüzün değişen ve gelişen dünyası, farklı kullanım kolaylığı sunan ürünler ile tanışmamızı sağlamakta. Bu harika modernlik için Kaplan Rulman firması da sizler için en doğru, en kaliteli ve en uzun ömürlü ürünleri sunar. Görmediğiniz birçok noktada kullanılan fitting malzemeleri, sadece ülkemizde değil, dünya genelinde talep gören ürünlerden oluşur.

Kaplan Rulman güvencesi ile kolaylıkla bulabileceğiniz fitting malzemeleri içinde özellikle endüstriyel ya da montaj için paslanmaz manşon imalatı da yer alır.. Geleneksel ürünlerden, en modern ve en farklı modellere kadar tamamını ürün yelpazemiz içinde bulabilmek mümkündür.