Kapat
+90 (262) 373 54 24

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Biz Kimiz

Kaplan Rulman SAN. ve TİC .LTD.ŞTİ sektöründe 40 yıllık deneyimi ve başarısı ile tanınan SADIK KAPLAN tarafından 2000 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Firmamız sahip olduğu hızlı ve dinamik firma kültürü ile "TEK YOL MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" anlayışıyla Türkiye’de saygın firmalar arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaktadır.

Sektöre ilk girişimiz bir dünya markası olan İNA-FAG rulmanları ile olmuş ve kısa süre içersinde İNA , FAG ve NSK rulmanları Kocaeli Distribütörü olmuştur .Şirketimiz aynı zamanda NACHI -DODGE- ETERNO rulmanları KOCAELİ Bayisidir .RUBENA MARKA kayışları Kocaeli bayisidir. Ve yakın zaman içerisinde kaplin, kasnak, kayış, zincir ve dişli gibi güç aktarma elemanları, çelik halat ,bez halat ve bağlantı elemanları, DEWALT elektrikli el aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarıda ürün yelpazemize katılmıştır.

Zamanla elde edilen deneyim,bilgi birikimi ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitlerimiz artmıştır. KAMA RULET & Teker, KASTAŞ Sızdırmazlık elemanları ve yağ keçeleri, MMCC Sprey, gres ve bakım ürünleri, CETAFORM El Aletleri, MAYKESTAG kesici takımları, TECHNOSPRAY Yağlayıcı ve koruyucu bakım ürünleri, ASKAYNAK Kaynak makinaları, elektrod ve telleri, BOSCH elektrikli el aletleri, MEKAP iş güvenlik ayakkabıları, NSK rulmanları, KARCHER yıkama – süpürme makinaları KOCAELİ bayilik ve distribütörlüklerini almıştır. Firmamız kaliteli ürünler ve farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen geniş ürün yelpazesi ile rulman ve hırdavat sektörünün dinamik ve kaliteli hizmet veren bir firması olmuştur. Ürün çeşitliliği ve çalışma kalitesi birleşince firmamızla çalışmanın ayrıcalığını sizlerde göreceksiniz.

Hızla değişen Pazar koşullarına kolaylıkla uyum sağlamak ve rekabette öne çıkmak için müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz karşılamanın bilincindeyiz. Bu sebepten dolayı deneyimli, uzman ve aynı zamanda genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimize 24 saat hizmet veren şirketimiz sizler için iyi bir takım arkadaşı olduğunu kanıtlamaktadır.

Firmamız çalışanları problemleri fark etmeyi ,farklı düşünmeyi ,çözüm geliştirmeyive mevcut bilgilerinden yeni bilgiler üretmeye odaklanır. Kaplan Rulman olarak başarının bilgi ve deneyimlerin etkin şekilde kullanılması ve çalışmakla elde edileceğinin bilincindedir.

Güven önkoşulu ile kuruluşundan bu yana hizmet veren firmamız bu anlayışla birlikte sürekli büyümekte ve her zaman sektörde yerini almaktadır.

Değişen ve gelişen dünyada hedefimiz, hizmette yüksek kalite, doğru fiyat ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, faaliyetlerimizi sürekli geliştirerek sertörümüzde tercih edilen bir şirket olmaktır.